ZAKŁAD KAMIENIARSKI SZCZECIN OFMAN

W biurze firmy przy ul. Kruszwickiej 16 B w Szczecinie znajduje się wystawa gotowych, wyprodukowanych przez nasz zakład nagrobków. Przez cały rok nagrobki z ekspozycji mogą Państwo zakupić z rabatem do -20%. Dla klientów prowadzimy również sprzedaż ratalną.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów wyrobów z kamienia naturalnego, który zajmuje się realizacją zamówień według wzoru, pomysłu i projektu klienta. Posiadamy największy wybór płyt granitowych, które w każdej chwili dostępne są do wglądu klienta.

Zapraszamy do współpracy

Waldemar Ofman

właściciel

Dlaczego warto z Nami współpracować?

JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH I NAJPRĘŻNIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ FIRM KAMIENIARSKICH W ZACHODNIOPOMORSKIM
NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY
DUŻY WYBÓR GRANITÓW
WYSOKA JAKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ WYKONYWANYCH USŁUG
REALIZUJEMY INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA WEDŁUG PROJEKTU KLIENTA
WYKONUJEMY RZEŹBY, GRAFIKI I PŁASKORZEŹBY
OFERUJEMY NAGROBKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W ROZSĄDNEJ CENIE
WYKONUJEMY POSADZKI GRANITOWE PRZY NAGROBKACH, KOSTKĘ GRANITOWĄ I KRAWĘŻNIKI

W naszej ofercie znajdą Państwo nagrobki i grobowce w wielu wzorach i kolorach oraz elementy budowlane wyprodukowane z najlepszych gatunków kamieni naturalnych. Wykorzystujemy jedynie najwyższej jakości granity. Dzięki swoim właściwością granit jest najlepszym kamieniem naturalnym wykorzystywanym w produkcji nagrobków jak i w wykończeniu wnętrz.

Poprzez doświadczenie, solidne wykonanie i zadowolenie klientów Zakład Kamieniarski Szczecin „Ofman” wypracował sobie czołowe miejsce w branży. Tworzone przez nas projekty charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Wykonujemy projekty według własnych wzorów jak również według indywidualnych pomysłów klientów.

Wszelkie prace prowadzimy w Polsce jak również za granicą, a nasi wykwalifikowani pracownicy z długoletnim doświadczeniem gwarantują wyroby najwyższej jakości. Udzielą Państwu fachowej porady oraz pomogą w wyborze odpowiednich materiałów. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze oraz nowoczesnym maszynom realizujemy zamówienia w krótkim czasie przy zachowaniu najlepszej jakości wykonania.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Waldemar Ofman
właściciel